16 ŞUBAT ASLAN DOLUNAYI TÜRKİYE GENEL ETKİLERİ

27 derece 59 dakika aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ne desem bazı sevimsiz olaylara gebe gibi duruyor ülke açısından. Sırayla konu başlıklarından bahsetmek istiyorum.

Ülkenin yıl haritasını incelediğimizde bu yıl kadınların, aile için şiddetin, ünlü kadınların, sınırların değişmesi ile ilgili anlaşmalar öne çıkmaktaydı. bu dolunay ile birlikte bu olaylar daha da patlak verebilir, ilişkilerde intikam yoluna giden kişilerden zarar gören kadınların haberlerini izleyebiliriz.

Bu dolunaya eşlik eden yıldızlardan Al Jabhah Adhafera Alphard sabit yıldızları Aslan takım yıldızının 27 derecesinde bulunur ve etkileri aşağıdaki gibidir

 • Çok eşlilik
 • Ego sorunları
 • Başını derde sokacak davranışlar
 • Tanınma-ünlü insanlar
 • Lider olma- kimi zaman bu liderlik güdüsü ile sorunlarla karşılaşma
 • Askeriye ve askeri yöneticilik ile ilgili sorunlar
 • kan zehirlenmesi, zehirlenme girişimleri, gaz zehirlenmesi, uyuşturucu kullanımından dolayı ölüm tehlikesi
 • Cenazeler ile ilgili bir sıkıntı
 • Ay Alfard kavuşumu; cahilce konuşma- akrabalardan yana gelebilecek zararlar- eşin ailesine maddi olarak bakma ama bu durumdan haberinin olmaması
 • Cenaze ateşi, patlayıcılar, patlayıcı madde, yangın- Ağustos ayındaki Marmaris yangını bu yıldızın etkisindeydi- Adhafera
 • Adhefera Osmanlı ve Bizans döneminde İstanbul için çok önemli bir yıldızdır çoğu padişahın haritasında bulunan yıldızlardan birisidir.

Türkiye haritasında da Neptün ile kavuşumdadır bu nedenle İstanbul ili sınırları içerisinde çıkabilecek yangınlar ve cenazelerde belirgin olaylar söz konusu olabilir ben buna aslında ünlü birinin ya da devlet adamının cenazesi ile ilgili gündem olabileceğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra yine İstanbul’un önemli sayılabilecek bir yerinde yangın çıkabileceğini düşünmekteyim ancak burada oluşabilecek etki daha çok insan eliyle olma ihtimali yüksek gibidir.

Aile içi şiddet haberlerinde artmalar yaşanabilir, özellikle ünlü camiasından kişilerin isimlerinin karıştığı olaylar haberlere taşınabilir. Beklenmedik evlilik haberi gündemi meşgul edebilir bi bakmışsınız Hadise kıymış nikahı mesela gibi-

Aslında bu dolunayda Türkiye dışında Kraliçe Elizabeth de çok sert etkiler alıyor yediğine içtiğine dikkat etsin derim ama dinleyeceğini sanmıyorum 😀

26-27 derecelerdeki dolunaylarda Prenses Diana’nın ismini ne çok duyuyoruz değil mi bu sefer dolunayda oğullarını ve gelinlerini konuşacağız skandal geliyorum der mi bence diyebilir.

Yine yönetimsel değişikler bizleri bekliyor ben bu değişikliklerin finansal anlamda yaşayacağımız şoklayıcı değişiklikler sebebiyle olacağını parayı yönetenlerde değişimlerin olacağını düşünmekteyim.

Yukarıda belirttiğim yangın kamu kuruluşu olma ihtimali üzerinde durmaktayım ama henüz lokasyon belirleme konusunda iyi olduğumu düşünmüyorum umarım kamu kuruluşu olmaz diyeyim.

Dolunay yine ülke olarak baktığımızda 6/12 aksı üzerinde gerçekleşiyor- günlük yaşam düzenlemeleri ve yaptırımları merkür retrosunda alınan kararların bozulması söz konusu olacaktır.

Ptolemy’e göre dolunaylarda dünya astroloji üzerinde yorum yaparken düğümlerden çok yükselen burç ve yöneticisinin durumu öne çıkar ama burada gökyüzünde sabit T kare açı kalıbının oluşacağını söylemeden geçmek istemiyorum ama kriz geliyorum diyor bu sefer. Yer sarsıntısı krizleri de dahil olmak üzere Erzincan – Malatya- Aydın- MAnisa-İzmir -Hatay gibi iller öne çıkmaktadır.

Yükselen yöneticisine baktığımızda 6. evde kova burcunda ve Altair sbait yıldızı üzerinde olduğunu görmekteyiz. Demek ki astronomi, teknoloji- astroloji, uçak, havacılık sektörü, Amerika ile ilişkilerimiz gündeme gelebilir yeni gelişmelerden haberdar olabiliriz. Bu gelişmeler aslında geleceğe yönelik yatırımlar olarak bakıldığında yıl içerisinde getirilerini daha iyi gösterecek gibi durmaktadır. Uçak kazası ile ilgili de gökyüzünün özellikle belki insansız hava araçları ile ilgili kaza haberinin gelebileceğini söyleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: