17 ARALIK HAFTALIK ASTROLOJI YORUMU

Haftaya dolunay etkisinde giriyoruz. En önem verdiğimiz konuların başında aile, vatan geliyor. İç güvenlik sorunları çekirdekten başlayıp ülke geneline yayılıyor. Her zamankinden daha huzursuz hissedebiliriz. Ev aile kavramlarımızın yanı sıra sadık olduğumuz alışkanlıkları ve takıntılarımızı sorgulayabiliriz.

Dolunay ile ilgili neler yaşayabileceğimizi videomda bahsetmiştim.

Bunun yanı sıra burçlar üzerindeki etkilerini de buradan izleyebilirsiniz:

Gelelim dolunay sonrası yaşanacaklara. Aslında ilk olarak dikkatimizi çekecek olan şey ayın yılan sepeti görünümünü bozuyor olmasıdır. Bu da demek oluyor ki hayatımızda iniş çıkışların yaşanabilmesi: sistem değişikliklerinin yaşanması olasıdır.

Çalıştığımız iş yerlerinde yeni mail sistemlerine geçilebilir. Yeni iletişim ve ulaşım araçları tanıtılabilir bunun yanı sıra aslan burcunda seyrine devam edecek olan ay aslında yönetimsel değişiklikleri de beraberinde getirebilir. Türkiye haritası olarak baktığıma teknolojik gelişmeler sınav sistemi ya da eğitim bakanlığındaki değişimler olasıdır. Bunun yanı sıra din-ilahiyat yönetici değişimleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Üniversite yök kurum içi değişiklikler ve anayasa mahkemesi savcı değişiklikleri de mümkündür. Yargı ile ilgili yeni yasa tasarılarının gündeme geleceğini de söyleyebilirim.

Devam eden süreçte ay başak burcunda ilerleyecek kendimizi huzursuz-pimpirikli hissedeceğimiz zaman dilimini işaret edecektir. Güneş Plüto etkisinden kurtulup kova burcuna geçmesi otorite ve yöneticilerin güç savaşının bittiğini daha insancıl ve toplumsal olaylara yöneleceğimizi söyleyebiliriz. Ben demek yerine biz diyeceğimiz günler başlıyor denilebilir.

BURÇLAR

KOÇ: Bu haftaya ev içi meseleleriniz ile başlamanız olasıdır devamında aşk hayatınızda hareketlenmeler keyif veren aktivitelerde bulunmanız olasıdır. Güneş sosyal çevrenizi hareketlendirmeye şimdiden başlamış olabilir. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Boğa: Kardeşler- akrabalarla yaşanılan olayların suyu durulur durulmaz peşinden ay ev içi konularında beklenmedik kazaları beraberinde getirebilir. Tedbiri elden bırakmayın. Bu haftadan itibaren kariyerinizde parlayabileceğiniz fırsatlar sizi bekliyor.

İkizler: Maddi değerlerinizi sorguladığınız bir dolunay oldu bundan sonraki süreçte sahip olduklarınızla neler yapabilirsiniz bunları planlayabilir tanıtım çalışmaları için yeni çevre edinmeye başlayabilirsiniz. Eğitim- yolculuklarla ilgili fırsatlar gelebilir.

Yengeç: İlişkilerinizde göz ardı etmemeniz gerekenleri farkettiğiniz dolunay sonrası peşisıra harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız Güneş artık bir ay boyunca kredi faiz ve ödemeler ile ilgiligündemler yaratıcaktır.

Aslan: Belki de yakın gördüğünüz insanlar hakkında bazı gerçeklerle yüzleşmek durumunda kaldınız. kendinizde değiştirmeniz gerekenleri farkedeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bir ay boyunca gündeminizde ilişkileriniz var

Başak: Arkadaş çevrenizde bazı yalınlaştırmalar yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. kendi içinizde bir yolculuğa çıktığınız bir hafta. Çalışma hayatınız ve günlük sıradışı rutinler edinebilirsiniz.

Terazi: Kariyerinizde ne yapmak nasıl tanınmak istediğinizi sorguladığınız bir dolunay sonrası devamında yeni bağlantılar ve fikirler bulabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir bu ay 😀

Akrep: İnançlarınızı ve fikirlerinizi sorguladığınız bir dolunay oldu devamında kariyerinizde değişmesi gerekenlerin gözünüze gelebileceği bir hafta olacağa benziyor. Güneş aile ve ev ilişkilerinizi aydınlatmaya geliyor. ÖZellikle yurtdışı ile ilişkileri olan yükselen akrepler ve akrep burçları için bu taşınma ve yolculuklar sözkonusu

Yay: Ödeme-kredi ve faizlerinizin öne çıktığı başkaları aracılığıyla sahip oldukları sorguladığınız bir doluany oldu. Çevrenizde gizli olayların olduğunu hissediyor oluşunuz normal tedirgin eden bir dolunay. Devamında üniversite yüksek öğrenim yurtdışı konularında gelişmeler sizleri bekliyor. Yeni eğitimler söz konusu bu ay

Oğlak İlişkilerde farkındalık yaşayan diğer grup da sizsiniz. Hafta genelinde sizleri unuttğunuz ödemeler karşınıza gelebilir. Güneşin kova transiti sizlere maddi gelir imkanı getirebilir.

Kova: Hayat düzeninizde değişikliklerin meydana geldiği ya da değişikliğin olması gerektiği ile ilgili farkındalık kazanmış olabilirsiniz. Bu ay genelinde kendinizi de değiştirdğiniz ön plana çıktığınız bir zaman diliminde olacaksınız.

Balık : Aşk hayatınızda farkındalık kazandığınız belki de kendinizi çok şanslı hissettiğiniz ortamlara girmiş olabilirsiniz. Bu hafta genelinde sizleri yeni günlük işler bekliyor diyebiliriz. Sosyal çevrenizde beklenmedik değişimler yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: